Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Spotkanie inauguracyjne w związku z restartem projektu od dnia 1 kwietnia 2023 r.

Dnia 27 kwietnia 2023 odbyło się spotkanie inauguracyjne w związku z restartem projektu flagowego „European Heritage in the Jagiellonian Library. Digital Authoring of the Berlin Collections – Core Facility”.

Przedstawiono projekt, jego zakres, strukturę i cele oraz wchodzące w jego skład platformy, koordynowane przez trzy różne jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego: Bibliotekę Jagiellońską, Wydział Filologiczny i Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Była możliwość dyskusji i wzajemnego poznania się osób zaangażowanych w projekt na różnych jego poziomach. W spotkaniu wziął udział Pan Prorektor Piotr Kuśtrowski.

Projekt flagowy „European Heritage in the Jagiellonian Library” został wznowiony od 1 kwietnia 2023 r. Spotkanie inauguracyjne odbyło się w Strefie Studenckiej UJ, przy ul. Św. Anny 6.

Piąte Otwarte Seminarium DiHeLib

Konferencja “Archives of the Future. The Role of the Philologist in the Era of Digital Technology”.

Czwarte Otwarte Seminarium DiHeLib

Trzecie Otwarte Seminarium DiHeLib